افراط

تو یک وب گردی باعکس عروس ودامادی برخورد کردم تصمیم گرفتن به جای  رفتن  به آتلیه و باغ برای عکاسی  محل هایی را برای عکاسی انتخاب کردند که ما هر روز آن را تجربه میکنیم و دیگر برای مان عادی شده است خیابان ها، اماکن عمومی و نمادهای فرهنگی و تبلیغاتی شهر که در حالت عادی چهره اندود شده از قدیمی و جدید هستند و برایمان صمیمت و احساسی ایجاد نمیکند ولی حضور این زوج خلاق احساس متفاوتی به ببیننده القاء میکند .من اسمشوگذاشتم .افراط درروشنفکری!!!!!!!!!!!!!!!!!!

شماچطور؟؟

 

 

 

/ 36 نظر / 113 بازدید
نمایش نظرات قبلی
صدف خال خالی

آنشرلی هم نشدیم یکی ازمون بپرسه.. آنه…! تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشت؟!.. اون وقت ببین مردم چه کارا که نمیکنن..! [لبخند][گل][لبخند]

مائده

[گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل] [گل][گل] [گل]

بارش

سلام ملیکا جونی خوبی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بارش

مررررررررررررررررررررسی دست تو و مامان گلت درد نکنه..................

حنانه سادات کاخکی

كاغذ سفيد رو هر چقدر هم تميز و زيبا باشه كسي قاب نميگيره ، براي ماندگاري در ذهنها بايد حرفي براي گفتن داشت.....[پلک][گاوچران][رویا]

حدیث

سلام دوست جدیدم . خوشحال میشم به وبلاگ من هم با نام "مادری نمونه برای تمام قرون" سر بزنی . راستش عکسها ابتکار داره اما واقعا خجالت آوره که تن لخت عروس خانم شده چراگاه چشمهای نامحرم ها و مرغی و زباله جمع کنی و ... البته خلایق هر چه لایق... متأسفم برای خودمون که مجبوریم این بی حیایی ها را تحمل کنیم .

molaie

سلام وقتتون بخیر تصاویر این پستتون هم عجیب بود ، هم خنده دار ولی از همه بیشتر جای تاسف داشت مخصوصا" عکس آخر انگار قیمت خود عروس رو بالای سرش زده اند :)

حنانه سادات کاخکی

براشون متاسفم....[افسوس]