قصابی که گوشتش گوشت مسلمانان است

(18+)

قصابی که گوشتش گوشت مسلمانان است + عکس(18+)

 

روزنامه مصری جریده الیوم، تصویری را منتشر و ادعا کرد که در آن چند بودایی در جنوب شرق آسیا، سرگرم تقسیم گوشت قربانی هستند. با این توضیح بدون شرح که، قربانی آنها یک انسان است. انسانی که نه به خاطر کمبود گوشت در آن کشور، بلکه فقط به خاطر مسلمان بودن، ذبح شده است! 


 

به گزارش خبرگزاری اهل‏بیت(ع)یک رسانه مصری عکسی را منتشر کرد که در آن، چند بودایی در جنوب شرق آسیا، سرگرم تقسیم گوشت قربانی هستند با این توضیح که، قربانی آنها یک انسان است. انسانی که نه بخاطر کمبود گوشت، بلکه فقط به علت مسلمان بودن، ذبح شده است.

روزنامه مصری "جریدة الیوم" ادعا کرد که در این عکس چند بودایی افراطی در میانمار یک شهروند مسلمان را ذبح و سپس سلاخی می کنند.

ایت روزنامه ادامه داد: آنها از ناچاری و برای تامین پروتئین مورد نیاز بدن خود، این انسان را ذبح نکرده اند. آنها به یکی از اصولی ترین دستورات آئین خود عمل می کنند.

خبرگزاری ابنا صحت این ادعا را تأیید نمی کند.

سکوت مرگبار مجامع جهانی و کشورهای غربی موجب شده تا مسلمانان میانمار ضمن زندگی در بدترین وضعیت ممکن، قربانی نسل کشی و خشونت های قومی و مذهبی در این کشور شوند.

گفتنی است تا کنون آمار رسمی در مورد تعداد دقیق کشته‌های نسل‌کشی مسلمانان میانمار وجود ندارد و بر اساس آمار غیر رسمی در حوادث اخیر 170 نفر کشته شده، 7 هزار نفر زخمی شده و 40 هزار فعال مسلمان دستگیر و روانه زندان شده‌اند.

/ 11 نظر / 38 بازدید
نمایش نظرات قبلی
زینب

تو چرا اینقد مطالب وحشتناک میزاری مثل اینکه خیــــــــــلی دوست داری[لبخند]

زینب

این +18 منو کشته خودت چند سالته ها ؟؟

زینب

حداقل یه ادامه مطلب بذار آدم می یاد پایین به راحتی می بینه [زودباش]

تبریزی

باز خبر های داغ داغ داغ داغ[کلافه][نگران][اوغ]

الناز

سلام عزیزم . ممنون از لطفت . بابت همه چی ممنون . جبران می کنم . [قلب][گل] راستی عزیزم اینجور عکسارو تو ادامه مطلب بذار ممنون عزیزم .[سبز][وحشتناک]

برسام

[سبز][سبز][سبز][سبز][سبز][سبز][سبز][سبز][سبز][اضطراب]

نازنین♥♥

واااااااااااااااااااااااااااای[اضطراب][سبز]

سپیده

دمشون گرم فک کنم خوشمزست[قهقهه][قهقهه]